• +48 609 154 367
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zasady uczestnictwa

Nie mamy wielu zasad, ale te które obowiązują, są naprawdę ważne, dlatego prosimy, abyś przed przyjściem na trening zapoznał się z nimi. 

1. Spotkania są DARMOWE. 

W trakcie spotkań dostępna jest puszka na dobrowolne, anonimowe datki, z których pokrywamy wydatki związane z naprawą sprzętu - nie obowiązuje jednak żadna składka czy opłata wejściowa. 

2. Każdy z nas przychodzi wyłącznie na WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ.

Pamiętaj proszę, że kontuzje się zdarzają i to Ty jesteś odpowiedzialny za swoje bezpieczeństwo. Na spotkaniach dostępne są rękawice i maski - możesz, lecz nie musisz z nich skorzystać. To Twoja decyzja, ale i Twoja odpowiedzialność. My z naszej strony, przed przystąpieniem do sparingów poprosimy Cię o podpisanie pisma, zwalniającego organizatorów spotkań z odpowiedzialności w razie ewentualnych kontuzji

3. NIE TOLERUJEMY PRZEMOCY, czy to fizycznej czy słownej.

Nie zgadzamy się na zachowania, w których ktokolwiek świadomie naraża sparingpartnera na ryzyko kontuzji lub zachowuje się agresywnie. W takich sytuacjach zastrzegamy sobie prawo do przerwania walki i wydalenia z treningu osoby łamiącej zasady uczestnictwa.

4. Na spotkaniach NAGRYWAMY niektóre sparingi w celach edukacyjnych.

Szanujemy Twoją prywatność i jeśli nie zgadzasz się na nagrywanie powiedz nam o tym i nie będziemy Cię nagrywać. Nie możemy jednak zagwarantować, że nie pojawisz się w tle, któregoś z nagrań.

 

 

Nie ma tego dużo prawda? Przychodzisz o której chcesz, walczysz ile i z kim Ci pasuje na broń jaką sam sobie wybierzesz i jeszcze na dodatek zupełnie za darmo. Bez spiny, bez krzyczenia nad głową, w swoim tempie. Dlatego jeśli jeszcze się zastanawiasz, to po prostu przyjdź, stań z boku i popatrz jak to wygląda. Jeśli będziesz miał ochotę to spróbujesz sparingów, jeśli nie to też dobrze - my cieszymy zawsze, gdy odwiedzają nas nowe osoby :)